Браун: у світу є 50 днів, щоб уникнути глобального потепління

Прем'єр-міністр Великобританії Гордон Браун вважає, що світу загрожують страшні наслідки, якщо на саміті ООН швидко не дочягнуть згоди. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

У світової спільноти залишається менше 50 днів, щоб запобігти катастрофічному глобальне потепління, заявив прем'єр-міністр Великобританії Гордон Браун на переговорах з кліматичних змін напередодні саміту ООН в Копенгагені.

У своєму виступі в Лондоні перед представниками провідних країн, відповідальних за найбільші викиди шкідливих газів, що викликають парниковий ефект, Браун заявив, що світу загрожують страшні наслідки, якщо на зустрічі в Копенгагені не буде досягнуто згоди.

Однак, за словами британського лідера, переговори в переддень саміту йдуть занадто повільно, і він закликав лідерів провідних країн особисто зайнятися цим питанням, щоб вивести переговори з глухого кута.

Як повідомлялося, тенденція глобального потепління клімату на наступні два десятиліття зміниться зниженням температури. В цьому упевнений один з провідних кліматологів світу Моджіб Латіф з німецького Інституту морських досліджень імені Лейбніца.

Виступаючи на кліматичній конференції ООН в Женеві, учений заявив, що нас очікують "одне або навіть два десятиліття, протягом яких температура буде падати".

Читайте також:

Кліматологи пророкують планеті глобальне похолодання

Google та ООН виклали в Інтернеті карту глобального потепління

Льодовик, занесений до списку ЮНЕСКО, тане з величезною швидкістю

Глобальне потепління щороку вбиває 300 тисяч людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: