“Браво, чеські друзі!”: президентка Словаччини задумалась над візитом до “анексованого” Калінінграда

“Браво, чеські друзі!”: президентка Словаччини задумалась над візитом до “анексованого” Калінінграда

Зузана Чапутова / Фото: Associated Press

Словацька лідерка підхопила іронічний жарт про "анексію" Калінінградської області РФ, який став відповіддю на фіктивні референдуми в Україні.

У четвер, 6 жовтня, президентка Словаччини Зузана Чапутова долучилася до тролінгу в соцмережах псевдореферендумів про приєднання до РФ, проведених під дулами російських автоматів у тимчасово окупованих областях України.

Вона підхопила жарт про “анексію” Калінінградської області РФ, опублікувавши відповідний пост у Twitter.

"Можу подумати над державним візитом. Або ні. Браво наші чеські друзі за те, що викрили абсурдність фіктивних референдумів Росії в Україні", – написала Чапутова.

До свого поста президентка Словаччини додавши фото із "запрошення" відвідати "анексований" Калінінград, який, нібито, за рішенням 97,9% населення отримав свою первісну назву Краловець і був приєднаний до Чеської Республіки.

Нагадаємо, раніше чеський депутат Європарламенту Томаш Здеховський у своєму Twitter поділився сатиричним жартом, у якому йдеться про поділ російської Калінінградської області між Польщею та Чехією. При цьому він нагадав, що теперішнє російське місто Калінінград   було засноване на честь чеського короля Пршемисла Отакара II.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація