Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бразилія і Аргентина підтримали парламент Венесуели і виступили проти Мадуро

Президента Венесуели вони вважають нелегітимним.

Політична криза у Венесуелі поглиблюється. За останніми даними, лідери найбільших країн Південної Америки виступили проти президента Ніколаса Мадуро.

Єдиним легітимним органом влади в країні президент Аргентини Маурісіо Макрі назвав Національну асамблею Венесуели. Більшість у парламенті складають опозиційні главі держави сили. "Ми поділяємо стурбованість становищем венесуельців. Міжнародне співтовариство вже усвідомило, що Мадуро – диктатор, який прагне залишитися при владі за допомогою фальшивих виборів і ув'язнення опозиціонерів", - заявив Макрі.

ВідеоДержсекретар США прокоментував відправку російських бомбардувальників до Венесуели

Поки Сполучені Штати відправляють у Венесуелу гуманітарну допомогу, Росія надсилає літаки - так відправку двох бомбардувальників до Каракаса прокоментували в Пентагоні. Держсекретар США Майк Помпео назвав дії керівництва Росії "розтратою державних коштів". 

Держсекретар США прокоментував відправку російських бомбардувальників до Венесуели

Слід зазначити, що президент Арегентини зробив свою заяву під час візиту до Бразилії та висловлювався від імені обох країн.

Як повідомлялося, парламент Венесуели, очолюваний опозицією, у вівторок офіційно оголосив президента Ніколаса Мадуро "узурпатором", після того як він вступив на цю посаду вдруге. Також стало відомо, що президент США Дональд Трамп розглядає можливість визнання голови парламенту Венесуели опозиціонера Хуана Гуайдо законним президентом цієї країни.

Залиште свій коментар

Вибір редакції