Бразилія направила війська до кордону з Венесуелою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент сподівається, що в такий спосіб вийде розв’язати міграційну проблему.

У Бразилії вирішили застосувати армію для контролю за ситуацією в прикордонному з Венесуелою штаті Рорайма. Президент Мішел Темер пояснив своє рішення збільшенням числа мігрантів з сусідньої країни.

На північ країни направили 120 військовослужбовців, які повинні будуть запобігати інцидентам, що пов'язані з напливом венесуельських мігрантів. "Сьогодні я віддав розпорядження про застосування збройних сил для забезпечення правопорядку в штаті Рорайма", - пояснив Темера.

Кількома днями раніше під час спільної операції бразильської поліції та збройних сил у понеділок, 20 серпня, проти наркоторгівців у збіднілих трущобах в передмісті Ріо-де-Жанейро загинули щонайменше 14 людей. 

ВідеоУ венесуельській столиці вирішили замінити національну валюту на власні банкноти міста

Бойкот національної валюти. У венесуельській столиці Каракасі вирішили замінити болівари, які стрімко знецінюються, на власні банкноти міста. Жителі втомилися тягати до магазинів цілі стоси купюр. Цього року болівар вже знецінився на 14 тисяч відсотків. Тож столична мерія й вигадала карібі – валютну альтернативу. Курс – тисяча до одного.

У венесуельській столиці вирішили замінити національну валюту на власні банкноти міста

Залиште свій коментар

Вибір редакції