Бразилія відмовилася екстрадувати італійського революціонера

Чезаре Баттісті був членом організації "Озброєні пролетарі за комунізм" у 1970-х рокахв. У 1979 році його  засудили до 12,5 років в'язниці. Через деякий час Баттісті вдалося втекти.

Верховний суд Бразилії відмовився екстрадувати італійського революціонера Чезаре Баттісті , якого на батьківщині засудили до довічного ув'язнення.

Як повідомляється, суд шістьма голосами проти трьох постановив, що рішення про відмову в екстрадиції Баттісті до Італії, раніше прийняте тодішнім президентом Бразилії Луїсом Інасіу Лула да Сілва, не суперечить двостороннім угодам.

Згідно з рішенням суду, Баттісті повинен бути негайно звільнений з-під варти.

Чезаре Баттісті був членом ультра-лівою організації "Озброєні пролетарі за комунізм" у середині 1970-х років. У 1979 році його заарештували і засудили до 12 з половиною років позбавлення волі за участь у незаконних збройних формуваннях. Через деякий час Баттісті вдалося втекти з в'язниці і ховатися спочатку у Франції, а потім у Мексиці.

У 90-х роках у зв'язку з появою нових доказів в Італії пройшов новий судовий процес, за підсумками якого Баттісті був заочно визнаний винним в чотирьох вбивствах і засуджений до довічного ув'язнення. У 2002 році через небезпеку бути виданим  Баттісті втік з Франції до Бразилії.

В Бразилії його заарештували за запитом італійської сторони ще у 2007 році. У січні 2009 року Баттісті було надано політичний притулок, однак кілька місяців по тому Верховний суд скасував рішення про надання притулку та ухвалив екстрадицію Баттісті до Італії, в той же час залишивши вирішальне слово з цього питання президентові. У грудні 2010 року в останній день перебування на посаді Луїс Інасіу Лула да Сілва скасував рішення суду про екстрадицію.

Читайте також:

Генерала Младіча екстрадували до Гааги

Німеччина погодилася видати Україні соратника Черновецького

Туніс вимагає у Саудівської Аравії видачі екс-президента

ВідеоБразилія відмовилася екстрадувати італійського революціонера

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: