Бразильські індіанці звільнили будівельників ГЕС

Індіанці погодилися розблокувати будівництво і звільнили заручників після того, як домовилися про зустріч з місцевою владою.

Будівельники ГЕС "Дарданелуш" (Dardanelos) на річці Аріпуана в бразильському штаті Мату-Гросу, яких захопили в заручники індіанці, звільнені.

Спочатку свободу отримали близько сотні робітників, а трохи пізніше - п'ятеро людей з числа персоналу, що управляє спорудженням станції. Індіанці погодилися розблокувати будівництво після того, як домовилися про зустріч з місцевою владою.

Індіанці домагаються відшкодування шкоди від будівництва. Як з'ясувалося вже після затвердження проекту, частина станції буде стояти на території стародавнього кладовища, що ображає почуття індіанців. Крім того, за їх словами, будівництво ГЕС істотно вплинуло на їхній спосіб життя, і ця акція протесту - спроба знайти рішення.

Як повідомлялося, у захопленні станції в неділю брали участь до 300 осіб. Вони завдали бойову розмальовку, а деякі навіть озброїлися луками, проте ніяких зіткнень не відбулося і постраждалих не виявилося.

Читайте також:

У Бразилії індіанці взяли у заручники сотню робітників, що будують ГЕС на "священній" землі

Повінь у Бразилії стерла з лиця Землі ціле місто

Через повені в Бразилії понад тисяча людей зникли безвісти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: