"Бразильський Трамп" заявив про бажання перенести посольство своєї країни в Ізраїлі до Єрусалиму

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новообраний президент Бразилії висловив свою позицію щодо столиці Ізраїлю.

Новообраний президент Бразилії Жаїр Болсонару, відомий своїми ультраправими поглядами, заявив, що сподівається перенести посольство своєї країни в Ізраїлі до Єрусалиму після вступу на посаду.

Про це Болсонару розповів у своєму першому зарубіжному інтерв'ю після виборів, яке він дав ізраїльській консервативній газеті "Israel Hayom", передає The Washington Post.

"Ізраїль є суверенною державою. Якщо ви приймете рішення про столицю, ми будемо діяти відповідно", - заявив він. "Коли мене спитали під час кампанії, чи буду я це робити, коли стану президентом, я сказав так".

Якщо Бразилія дійсно перемістить своє посольство з Тель-Авіва до Єрусалиму, вона буде слідувати політиці адміністрації президента США Дональда Трампа, яка минулого року визнала Єрусалим столицею Ізраїлю, а в травні перенесла своє посольство до цього міста.

Єрусалим - спірне місто. Палестинці вважають Східний Єрусалим, захоплений Ізраїлем в арабсько-ізраїльській війні 1967 року, столицею своєї майбутньої незалежної держави.

ВідеоУ Бразилії обрали нового президента

Ним став праворадикал і популіст Жаїр Болсонару. Він захищає необхідність застосування смертної кари за будь-які злочини, називає демократію безвідповідальною формою правління, агітуючи за диктатуру. 

У Бразилії обрали нового президента

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції