Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Брехня, блеф і нехтування законами фізики. Як світові ЗМІ відреагували на заяви Путіна

Іноземні експерти загалом скептично поставилися до голосних заяв Путіна про новітнє озброєння.

Світові ЗМІ та іноземні експерти у своїх коментарях та публікаціях скептично поставилися до заяв президента Росії Володимира Путіна про надсучасне озброєння і готовність його застосувати у відповідь будь-коли. Хтось назвав його слова блефом, хтось брехнею, а хтось вважає, що деякі заяви не піддаються законам фізичної науки.

Так, провідні західні та російські експерти у коментарях виданню The New York Times висловили певну недовіру словам російського гаранта. Вони не впевнені, що усі ті речі, про які говорив Путін, є правдою.

"Якщо ми говоримо про крилаті ракети з ядерними боєголовками, то це технологічний прорив і гігантське досягнення. Однак виникає питання: "Правда це, чи ні?", - каже незалежний російський військовий експерт Олександр Гольц.

Інші експерти заявили, що Путін у питаннях з таким надсучасним озброєнням може блефувати. Член Інституту стратегічних досліджень у Лондоні Дуглас Бері наголосив, що для того, аби повірити у слова президента РФ, треба мати більше доказів.

Проте зазначається, що відповідне враження на російський електорат Путін справив.

"Можна казати, що Росія залежить від нафти, що Росія не має грошей, але в своїй масі населення цим не переймається. Вони просто хочуть знати, що ми є наддержавою", - сказав російський експерт Олексій Макаркін.

Видання Washington Post, своєю черго, порушило питання відновлення холодної війни між США та РФ. Такої напруги, яка висить наразі над державами, не було від часів конфліктів Америки та СРСР.

США, однак , не надто переймається риторикою російського президента. По-перше, майже всі впевнені, що Штати завжди матимуть змогу запобігти ударам по своїй території. По-друге, слова Путіна не всі беруть до уваги. 

Держсекретар США Рекс Тіллерсон, наприклад, заявив, що між країнами не може бути ніякого "потепління", поки РФ окуповує Крим. Також серйозній критиці піддається Росія через свої дії у Сирії, тобто підтримці диктаторського режиму Башара Асада.

Як повідомляє The Guardian, голови населених пунктів у штаті Флорида, які зображено на російському відео про ядерні боєголовки, перебувають у спокої. 

"Я маю найвищу впевненість у тому, що наша служба національної безпеки, військові та розвідка забезпечать безпеку та захистять нашу країну. Прикро, що пан Путін вирішив включити Тампу Бей до своєї погрози, але зараз це можна відкинути як розпалену риторику, метою якої є підтримка його підкошеного режиму", - сказав мер міста Тамп. 

Військові аналітики, однак, давно вважали, що саме це місто може стати ціллю атаки у разі будь-якої війни.

А от на думку видання "Независимая газета", слова Володимира Путіна подекуди не відповідають законам фізики. 

"Дещо бентежить. Ну не може підводний човен мати швидкість більшу, ніж торпеда чи, наприклад, сучасний надводний корабель. Це просто суперечить законам фізики", - йдеться у повідомленні. 

Також видання не вірить у слова про ядерні крилаті ракети. За їхніми словами, створити такий пристрій неможливо.

Нагадаємо, Нагадаємо, що президент РФ Володимир Путін заявив, що Росія зробила технологічний прорив, створивши ядерний ракетний комплекс для нейтралізації загроз військового потенціалу США. Також Путін заявив про наявність у РФ гіперзвукової зброї. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції