Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Brexit може бути значно перенесений через неготовність уряду - ЗМІ

Це може й негативно вплинути на новообрану партію Терези Мєй.

Велика Британія може вийти з ЄС до кінця 2019 року, а не до його початку, як прогнозували деякі політики.

Таку інформацію повідомляє The Sunday Times з посиланням на джерела з міністерства, мовляв чиновники не були готові до таких різких рішень, передає Reuters.

Причиною такого прогнозу є те, що певні відомства, які повинні займатися питаннями виходу Британії з ЄС, досі ще не укомплектовані. Тобто початок формального виходу Великобританії з ЄС може відбутися пізніше.

"Зараз міністри вважають, що запуск Вrexit може бути відстрочено до осені 2017 року. У них немає інфраструктури для тих людей, яких їм треба найняти. Як вони сказали, у них немає навіть правильних питань, які потрібно задати, коли вони, в кінцевому підсумку , почнуть торгуватися з Європою ", - заявило джерело видання, посилаючись на двох членів уряду.

Таким чином, це може й негативно вплинути на новообрану партію Терези Мєй.

Нагадаємо, колишній міністр закордонних справ Франції Мішель Берньє призначений Єврокомісією на посаду парламентера з боку ЄС щодо виходу Британії з Євросоюзу.

Берньє приступить до виконання обов'язків з 1 жовтня. Берньє буде вести переговори з британським міністром з питань виходу з ЄС Девідом Девісом, призначеним на цей пост прем'єр-міністром Британії Терезою Мей. Мішель Берньє очолював МЗС Франції з березня 2004 року по червень 2005 року. З 2010 по 2014 рік Берньє обіймав посаду Європейського комісара з внутрішньої торгівлі та ініціював перегляд банківських законів ЄС після фінансової кризи 2008 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції