Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Brexit: Велика Британія домовилася про умови виходу країни із ЄС

Британія має офіційно озвучити свою позицію на саміті лідерів ЄС у Брюсселі наприкінці липня.

Британський уряд досяг колективної угоди стосовно умов виходу країни з Європейського союзу.

Кабмін Великобританії підписав план створення вільної торгової зони між Англією і ЄС, яка буде стосуватися промислової і сільськогосподарської продукції, пише ВВС.

"Звичайно, у нас все ще є робота з ЄС, щоб переконатися, що ми дійдемо до кінцевої точки в жовтні. Але те, до чого ми прийшли сьогодні після детальної дискусії - це добре, ми прийдемо до позитивного майбутнього для Великобританії ", – прокоментувала Мей підсумки 12-годинної зустрічі британського Кабміну.

За словами прем'єр-міністра, англійський уряд хоче прискорити наступні переговорні процеси, щоб досягти вступу в силу даної угоди до жовтня 2018 року.

Фотогалерея Присвячується Brexit: Бенксі намалював графіті з відбитою зіркою Євросоюзу (2 фото)

Нагадаємо: Британія має офіційно озвучити свою позицію на саміті лідерів ЄС у Брюсселі наприкінці липня.

ВідеоБританці вийшли на масовий мітинг проти Brexit

Вийти не можна залишитися. Противники виходу Британії з ЄС пройшли маршем центральними вулицями Лондона – до будівлі парламенту. Марш приурочили до другої річниці так званого Brexit, коли країна проголосувала за від’єднання. Опоненти виходу Британії вимагають провести новий референдум щодо умов розлучення між королівством та ЄС. Офіційна дата від’єднання Сполученого Королівства – це 29 березня 2019 року. Але до цього часу Лондону і Брюсселю слід домовитися, якими будуть їхні економічні відносини після цього історичного кроку.

Британці вийшли на масовий мітинг проти Brexit

Нагадаємо, у Великій Британії законопроект про вихід країни зі складу Європейського Союзу затверджено і він став законом. Тепер найбільш серйозні дебати очікуються у Палаті громад, де депутати обговорюватимуть торговельні угоди з ЄС. Проєвропейські парламентарі будуть наполягати на збереженні основних домовленостей з союзом.

Своєю чергою, 27 держав ЄС повідомили Британію, що вона повинна підготувати "реалістичні і обґрунтовані пропозиції" про майбутні відносини з Європейським Союзом після Brexit. "Найскладніші завдання все ще не вирішені", - сказав журналістам глава Європейського ради Дональд Туск.

Залиште свій коментар

Вибір редакції