Британці майже порівну розділилися в погляді щодо виходу з ЄС - опитування

При цьому стає все менше британців, які все ще не визначилися в цьому питанні.

Думка населення Великобританії з приводу виходу Сполученого Королівства зі складу Європейського союзу розділилося приблизно в рівних частках. Про це пише The Guardian.

Згідно з даними нового дослідження соціологічної служби Opinium, 42% готові підтримати членство Великобританії у складі ЄС на майбутньому в червні референдумі. При цьому за вихід Британії з ЄС проголосував 41%.

Наголошується, що скоротилося число тих, хто не визначився з відповіддю на питання - з 18 до 14%.

Крім цього соціологи розділили населення і за партійною ознакою. Серед підтримуючих Консервативну партію виявилося 45% респондентів, хто виступає за вихід країни з ЄС, і 43% — проти виходу. Серед прихильників Лейбористської партії 59% проголосували за збереження Британії у складі Євросоюзу, а 28% опитаних — проти.

Нагадаємо, у Великобританії 23 червня відбудеться референдум щодо продовження або відмови від продовження членства країни в Європейському союзі. Прем'єр-міністр країни Девід Кемерон зробив цю заяву вже після того, як за підсумками тривалих переговорів у Брюсселі домігся нових умов участі Британії в ЄС. Вони опинилися в дечому навіть більш вигідним, ніж Лондон вимагав на початку.

Голова Європейської ради Дональд Туск заявив, що в разі рішення Британії вийти з ЄС Євросоюз зіткнеться з реальним ризиком розпаду.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: