Британець сфотографував американський борт №1 над своїм містом. Він розсекретив візит Трампа до Іраку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Цей візит був засекреченим і відбувався таємно.

Британський спотер Алан Мелой помітив над своїм містом Саут-Йоркшир 26 грудня літак американського президента Дональда Трампа, який в умовах повної секретності здійснював візит до Іраку.

Про це повідомляє The Guardian.

Вранці того дня він помітив слід від літака в небі. Вийшовши на вулицю, він почав його фотографувати і помітив американський прапор на хвості літака. Мелой згодом ідентифікував літак як VC-25 – один із двох військових літаків, які використовують для польотів президента США.

Він опублікував цей знімок у на своєму акаунті flickr. Мелой вже 40 років спостерігає за літаками та викладає свої фото. Але цей знімок одразу став популярним. Його колеги почали аналізувати маршрут та траєкторію літака, й припустили, що він летить до Афганістану або Іраку. За кілька годин після цього літак Трампа приземлився на базі Ель-Асад біля Багдада.

"На щастя для нас, жителів Йоркшира, він подорожував з закритими шторами і вимкненим світлом, тому не помітив, що ми дивимося на нього", - прокоментував це фото Мелой.

Нагадаємо, 26 грудня Трамп здійснив раптовий візит до американських військових в Іраку. Це був перший візит його як президента безпосередньо до зони бойових дій. Крім цього, подорож була абсолютно засекреченою, про неї повідомили лише після того, як Трамп прилетів до Іраку.

ВідеоДональд Трамп з дружиною відвідали американську військову базу в Іраку

Сполучені Штати більше не будуть "світовим жандармом" - таку заяву президент Трамп зробив під час свого несподіваного візиту до Іраку. Там він вперше за свою каденцію відвідав американську військову базу. Президент і перша леді США зустрілися з солдатами та позували з ними для фото. 

Дональд Трамп з дружиною відвідали американську військову базу в Іраку

Залиште свій коментар

Вибір редакції