Британець впізнав сина серед підлітків-катів на відео страти в'язнів "Ісламською державою"

Британець впізнав сина серед підлітків-катів на відео страти в'язнів "Ісламською державою"

Чоловік три роки не бачив свою дитину.

Батько хлопчика, якого забрала до Сирії його мати-британка, впізнав свого сина на відео страти в'язнів дітьми "Ісламської держави". Про це повідомляє Daily Mail.

47-річна Саллі Джонс, мати двох дітей, перебувала у списку розшукуваних терористів після того, як втекла до Сирії з молодшим сином ДжоДжо у 2013 році. Хлопчику тоді було 10 років.

Батько не бачив сина три роки і впевнений, що мати "промила йому мізки", аби хлопець вступив до лав терористичної "Ісламської держави".

У п'ятницю, 26 серпня, було опубліковане чергове пропагандистське відео ІД, де п'ять дітей страчують ув'язнених курдських повстанців. Чоловік, чиє ім'я не називають з міркувань безпеки, впевнений, що блакитноокий хлопчик з групи катів – його син.

Жінка розлучилась з батьком ДжоДжо скоро після народження дитини. Згодом вона прийняла іслам, вийшла заміж за ісламського радикала, на 25 років молодшого за неї, змінила ім'я дитини на Хамза та втрьох вони полетіли до Сирії. Хлопчика на відео називають Абу Абдулла аль-Британі. Зазначається, що приставку аль-Британі використовують для вихідців з Великої Британії, які примкнули до терористів. Інші хлопчики на відео – з Єгипту, Курдистану, Тунісу та Узбекистану. Діти, вдягнені у військову форму, направляють пістолети спочатку до неба, а потім у потилиці в'язнів та стріляють.

За даними антиекстремістської організації, на захоплених ІД землях перебувають близько 50 хлопчиків, народжених у Британії, але дуже мало з них – білі діти.

Британське МЗС заявило, що знає про відео, але прокоментувати інформацію про британського хлопчика серед вбивць не змогло.

Нещодавно в Іраку публічно стратили 36 бойовиків ІД, яких визнали винними у вбивстві понад 1700 полонених іракських солдатів.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів