Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Британець зірвав  рекордний джекпот

Абсолютний рекорд лотереї "Евромиллионс" був встановлений в минулому липні.

Неназваний володар лотерейного білета з Великобританії зірвав джекпот розміром в 101 мільйон фунт стерлінгів (157 мільйонів доларів). Про це сьогодні повідомила компанія "Камелот", що є оператором лотереї "Евромиллионс", яка розігрується в 9 країнах. Причому в 8 з них виграш не обкладається податками. Єдине виключення тут складає Швейцарія.

Нинішній щасливчик вгадав чотири номери, що перемогли, - 18, 26, 34 і 42 і так звані номери "зірок удачі" - 5 і 8.

Абсолютний рекорд лотереї "Евромиллионс" був встановлений в минулому липні, коли шотландська подружня пара Колин і Крис Вейр виграли 257 мільйонів доларів, нагадує ІТАР-ТАРС.

Як показує практика, переможцями подібних масових лотерей найчастіше стають досить бідні люди, схильні до участі в азартних затіях. Як правило, їх доля після виграшу складається сумно, оскільки вони не витримують натиску відповідальності за володіння сумою грошей, яка ним раніше навіть і не снилася. По-перше, вони найчастіше занадто різко підвищують матеріальний рівень свого життя, не припускаючи, які реальні витрати пов'язані зі змістом дорогої нерухомості і виплатою податків. По-друге, вони зазвичай не уміють управляти великим бюджетом і доводять ситуацію до того, що витратна частина стає непомірно великою, а прибуткова відсутня зовсім. Сума, що у результаті здавалася раніше величезної, починає зіщулюватися, як шагренева шкіра. І в третіх, їм не вдається захистити себе від шахраїв.

Читайте також:

Британська пара, яка зірвала джекпот у 185 млн євро, була змушена втекти

Британець зірвав рекордний джекпот в Європі - 129 млн євро

У Великобританії побито рекорд виграшу в лотерею

Залиште свій коментар

Вибір редакції