Британець під час саміту G-20 помер після удару поліцейського

Лондонські ЗМІ опублікували відеозапис: під час демонстрації проти саміту "Великої двадцятки" поліцейський б'є чоловіка палицею.

Британець, який загинув 1 квітня під час акції протесту проти саміту G-20 в Лондоні, за декілька хвилин до смерті отримав сильний удар від поліцейського.

Відеозапис, на якому правоохоронець б'є чоловіка палицею, оприлюднила газета The Guardian.

На відео помітно, як один з поліцейських в шоломі спочатку ударив палицею 47-річного продавця газет Іена Томлінсона, а потім сильно штовхнув його в спину. Томлінсон переходив вулицю прямо перед колоною демонстрантів поліцейських, але сам не брав участі в акції. За словами сина загиблого, він повертався додому з роботи. Його руки в цей час знаходилися в кишенях брюк.

Після сильного поштовху в спину чоловік впав на мостову. Поліцейські спостерігали за тим, як перехожі допомагали йому піднятися. В цей час Томлінсон намагався щось пояснити правоохоронцям.

Через декілька хвилин після того, як Томлінсон піднявся і пішов, він помер на вулиці від серцевого нападу. Медична експертиза показала тоді, що на його тілі не було синців або подряпин.

В ході розслідування Незалежної комісії зі скарг в поліцію (IPCC) були встановлені особистості поліцейських, які брали участь в інциденті. Щодо них розпочато розслідування.

Тепер IPCC належить з'ясувати, чи є зв'язок між діями поліцейських і смертю Томлінсона.

Нагадаємо, напередодні відкриття і під час проведення саміту "Великої двадцятки" в Лондоні проходили численні акції протесту, які іноді переростали в масові безлади і зіткнення з поліцією.

Тільки за 2 квітня було затримано 86 демонстрантів, чотирьом з яких пред'явили звинувачення в різних злочину. Всього в центрі британської столиці працювало близько 4,7 тисяч поліцейських. Це була наймасштабніша операція за всю історію британської поліції.

Читайте також:

В Лондоні затримані 86 учасників акцій протесту

Демонстранти розгромили банк в центрі Лондона

Саміт G-20 намагалися зірвати анархісти з іграшковими пістолетами

Натовп влаштував погроми в Лондоні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: