Британія б'є на сполох

Велика Британія підвищила рівень терористичної загрози до найвищого - "критичного", що означає: загроза терактів є неминучою.

Поліція в Лондоні не пускає людей до місця перерваного теракту
Три спроби терактів за два дні змусили владу Британії бити на сполох.

Велика Британія підвищила рівень терористичної загрози до найвищого - "критичного", повідомляє "РИА Новости” з посиланням на представника МВС Сполученого Королівства. 

”Критичний" рівень означає, що загроза терактів є неминучою. Рішення про зміну рівня ухвалює Об'єднаний центр аналізу тероризму, куди входять представники уряду, правоохоронних органів і спецслужб Великої Британії. 

Підвищення пов'язане з тим, що за останні два дні в країні відбулися три великі інциденти, що могли мати стосунок до тероризму - 29 червня в Лондоні знайдено та знешкоджено два автомобілі з вибуховими пристроями, від яких могли загинути десятки людей, а 30 червня в аеропорту Ґлазґо спалахле авто врізалося в пасажирський термінал. 

В аеропорту Ґлазґо загорілося авто
Від вогню в джипі, на щастя, ніхто не постраждав. Але де гарантії, що завтра історія не повториться й що лихо знову мине людей?

У суботу ввечері відбулося екстрене засідання надзвичайного комітету КОБРА під головуванням прем'єр-міністра Ґордона Брауна. 

Протягом останнього року терористична загроза знаходилася на "критичному" рівні лише 4 дні - з 10 по 14 серпня минулого року, коли в аеропорту Гітроу було розкрито терористичну змову з підриву трансатлантичних лайнерів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: