Британія депортує іноземців, які брали участь у погромах

Уряд Великобританії збирається вислати більше 150 людей, затриманих за участь у масових заворушеннях, що охопили країну два тижні тому.

Іноземці, затримані за участь в погромах у Великобританії на початку серпня, будуть депортовані "за першої ж можливості", заявив міністр у справах імміграції країни Деміан Грін.

За даними британської поліції, приблизно 150 людей із 2800 заарештованих під час заворушень є іноземними громадянами, передає BBC.

За імміграційним законодавством країни, злочинці, які не є громадянами Євросоюзу, можуть бути негайно депортовані у випадку, якщо будуть засуджені до 12 місяців тюремного ув'язнення.

Міністр Деміан Грін наголосив, що участь у заворушеннях брали участь не тільки нелегальні іммігранти, а й ті особи, у яких була віза.

"У нас є можливість анулювати візи іноземців, яких визнають винними у злочинній діяльності, і ми саме це і будемо робити, як тільки подібні справи з'являтимуться", - додав міністр.

Заворушення в Лондоні та інших містах Великобританії тривали з 6 по 10 серпня. У результаті дій агресивно налаштованих груп молоді було завдано серйозної шкоди низці районів Лондона.

Загинули п'ятеро людей, близько 300 дістали поранення, переважна більшість постраждалих - 237 осіб - офіцери поліції, які отримали травми різного ступеня тяжкості - від порізів особи до струсу мозку.

Читайте також:

За вбивство під час погромів у Лондоні затримали 16-річного підлітка

У Англії всього за добу продаж бейсбольних біт зріс на 5000%

Британія запроваджує політику "нульової терпимості" до вуличних дебошів

У бунтівному Лондоні 7-річні діти нарівні з дорослими громили вітрини магазинів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: