Британія допоможе Пакистанові боротися з тероризмом

Британський прем'єр-міністр Гордон Браун оголосив про нову угоду з Пакистаном у боротьбі з тероризмом.

Він повідомив про угоду після переговорів в Ісламабаді з президентом Пакистану Азіфом Зардарі. Браун заявив, що три чверті серйозних змов, виявлених у Британії, пов'язані з угрупуваннями Аль-Каїди в Пакистані.

Новий договорів включає, зокрема, заходи поліпшення безпеки в аеропортах. Британія також надасть Пакистанові кошти і технології на мільйони доларів, щоб допомогти викорінити тероризм.

Перед цим Великобританія повідомила, що виділить Афганістану 10 мільйонів доларів на реєстрацію виборців перед регіональними виборами, призначеними на 31 січня. Гордон Браун заявив, що британці зацікавлені в тому, аби вибори були вільними і чесними.
Повідомляється, що уряд Афганістану прийняв цю допомогу.

Трохи раніше Браун побував в Індії, де мав зустріч із індійським прем’єр-міністром Манмоганом Сінгом. Індійський керівник заявив, що хоче "нормалізувати" відносини з Пакистаном, але додав, що це "неможливо", доки Пакистан дозволятиме використовувати його територію проти Індії.

Індія звинувачує мусульманських бойовиків, які базуються у Пакистані, у нещодавніх нападах в індійському Мумбаї, де загинули близько 170 осіб.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: