Британія готова вивести війська з Афганістану

Британський прем'єр Гордон Браун заявив, що Сполучене Королівство може поставити питання про виведення свого контингенту з Афганістану вже наступного року. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Прем'єр-міністр Великобританії Гордон Браун вважає, що в Афганістані сили міжнародної коаліції досягли значного успіху, і вже наступного року можна поставити питання про виведення військ з країни.

Про це британський прем'єр заявив на урочистому банкеті в лорда-мера Лондона, де політики роблять важливі заяви щодо внутрішньої і зовнішньої політики країни.

"Ми повинні, якщо це можливо, з початку 2010 року розробити графік передачі контролю над різними районами Афганістану самим афганцям. Лише після того, як афганське керівництво зможе забезпечити безпеку власного народу і не допустити існування терористичних баз на своїй території, ми зможемо говорити про успіх нашої стратегії в Афганістані, а наші війська зможуть повернутися додому ", - сказав Браун.

У січні майбутнього року в Лондоні відбудеться саміт світових держав, головною темою якого стане обговорення питання про виведення військ з Афганістану. Браун збирається відстоювати на цьому саміті свою позицію.

Відзначимо, що ще у вересні прем'єр-міністр Британії заявляв, що його країна не виведе свої війська з Афганістану, поки афганці самі не зможуть забезпечити безпеку в своїй країні, і рішуче відкинув звернені до нього заклики про розробку графіка поетапного виведення британських військ з Афганістану.

Нагадаємо, загальні втрати Великобританії з початку військової місії в Афганістані досягли 234 загиблих. Як показують останні соціологічні опитування, більше 70% британців виступають за повернення військ додому.

Читайте також:

Обама відмовився направляти війська в Афганістан без підтримки американців

Піхотинець витатуював імена 223 військових, загиблих в Афганістані

Жертвами авіаудару НАТО стали дев'ять мирних афганців

Тоні Блера допитають про вторгнення британських військ до Іраку
 

ВідеоБританія готова вивести війська з Афганістану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: