Британія готова вивести війська з Афганістану

Британський прем'єр Гордон Браун заявив, що Сполучене Королівство може поставити питання про виведення свого контингенту з Афганістану вже наступного року. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Прем'єр-міністр Великобританії Гордон Браун вважає, що в Афганістані сили міжнародної коаліції досягли значного успіху, і вже наступного року можна поставити питання про виведення військ з країни.

Про це британський прем'єр заявив на урочистому банкеті в лорда-мера Лондона, де політики роблять важливі заяви щодо внутрішньої і зовнішньої політики країни.

"Ми повинні, якщо це можливо, з початку 2010 року розробити графік передачі контролю над різними районами Афганістану самим афганцям. Лише після того, як афганське керівництво зможе забезпечити безпеку власного народу і не допустити існування терористичних баз на своїй території, ми зможемо говорити про успіх нашої стратегії в Афганістані, а наші війська зможуть повернутися додому ", - сказав Браун.

У січні майбутнього року в Лондоні відбудеться саміт світових держав, головною темою якого стане обговорення питання про виведення військ з Афганістану. Браун збирається відстоювати на цьому саміті свою позицію.

Відзначимо, що ще у вересні прем'єр-міністр Британії заявляв, що його країна не виведе свої війська з Афганістану, поки афганці самі не зможуть забезпечити безпеку в своїй країні, і рішуче відкинув звернені до нього заклики про розробку графіка поетапного виведення британських військ з Афганістану.

Нагадаємо, загальні втрати Великобританії з початку військової місії в Афганістані досягли 234 загиблих. Як показують останні соціологічні опитування, більше 70% британців виступають за повернення військ додому.

Читайте також:

Обама відмовився направляти війська в Афганістан без підтримки американців

Піхотинець витатуював імена 223 військових, загиблих в Афганістані

Жертвами авіаудару НАТО стали дев'ять мирних афганців

Тоні Блера допитають про вторгнення британських військ до Іраку
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: