Британія готова заплатити до 40 мільярдів євро за вихід з Європейського Союзу

Така пропозиція була озвучена Лондоном вперше.

Велика Британія  готова заплатити до 40 мільярдів євро, щоб врегулювати фінансові зобов'язання перед Євросоюзом після Brexit.

Про це повідомляє The Telegraph з посиланням на джерела в уряді.

Зокрема, високопоставлені чиновники в уряді прийшли до висновку, що така пропозиція - єдиний спосіб вийти з глухого кута, в який зайшли в ході переговорів.

Зазначається, що така пропозиція була озвучена Лондоном вперше.

При цьому Великобританія виплатить суму в 40 млрд євро, тільки тоді, якщо Євросоюз погодиться обговорити фінансове врегулювання в рамках угоди щодо майбутніх відносин, включаючи торговельну угоду.

ВідеоУ Брюсселі почалися переговори про вихід Британії з Євросоюзу

Нагадаємо, раніше Велика Британія і Євросоюз узгодили дати і пріоритети переговорів щодо Brexit. Голова делегації ЄС Мішель Барньє повідомив, що переговори почнуться із найзагальніших питань. Сторони домовилися щомісяця відводити на переговори один тиждень, щоб поміж зустрічами залишався достатній час для розробки пропозицій і обміну ними.

Міністр у справах виходу Британії Дейвід Дейвіс сказав, що заохочений конструктивним підходом обох сторін. "Ми заклали тверді підвалини для майбутніх обговорень, з амбітним, але врешті реальним графіком", – сказав він. 

Інфографіка: Історія Європейського союзу
ТСН.ua

Залиште свій коментар