Британія на порозі нової епідемії свинячого грипу

За останні три місяці від вірусу H1N1 у Сполученому Королівстві померло 37 людей. Британці налякані, лікарі закликають до масової вакцинації.

У Великобританії за передноворічний тиждень кількість хворих на вірус свинячого грипу, які були госпіталізовані, майже подвоїлася.

При цьому за останні три місяці від хвороби померло 37 людей. Медики заявили про необхідність розпочати в країні кампанію з вакцинації населення, насамперед дітей.

31 грудня минулого року міністерство охорони здоров'я Великобританії опублікувало дані, за якими за передноворічний тиждень кількість хворих на грип британців, яких довелося госпіталізувати у зв'язку з ускладненнями, зросла з 460 до 738 осіб.

З жовтня 2010 року по сьогодні від вірусу H1N1 в Сполученому Королівстві померли 39 людей. За останній тиждень хвороба забрала життя 12 британців.

При цьому ще минулого року Рада Європи визнала свинячий грип аферою сторіччя. І не минуло й місяця після офіційного скасування пандемії свинячого грипу, а вірус H1N1 знову опинився в центрі уваги. У Європі були зафіксовані 22 випадки захворювання синдромом нарколепсії-катаплексіі у людей, які зазнали вакцинації від "свинячого грипу". Чи є зв'язок між вакцинацією від H1N1 і захворюванням на цей рідкісний неврологічний синдром, встановлено не було.

Читайте також:

Свинячий грип зазнав мутації: в США виявлений новий вірус H3N2

Епідемії свинячого грипу цієї зими не буде

Вакциновані від H1N1 почали хворіти на рідкісний неврологічний синдром

Рада Європи назвала свинячий грип аферою століття

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: