Британія планує бомбити Лівію ще мінімум півроку

ВПС Британії заявили, що операція в Лівії триватиме ще щонайменше півроку, зазначивши також, що на здійснення повноцінної операції їм знадобиться збільшення бюджету.

ВПС Британії планують свої дії виходячи з того, що повітряна операція в Лівії триватиме "щонайменше півроку", заявив начальник штабу ВПС Великобританії Стівен Далтон.

"У цілому (ми) зараз складаємо плани, як мінімум, на шість місяців, а потім подивимося, як (операція) піде далі", - зазначив Далтон.

За його словами, британські літаки будуть необхідні в Лівії протягом "декількох місяців, а не днів або тижнів".

Далтон попередив при цьому, що ВПС Великобританії знадобиться "справжнє збільшення" бюджету, щоб виконувати весь спектр покладених на них завдань.

В іншому випадку, повідомив він, ВПС буде "дуже складно підтримувати поточний рівень (військового) потенціалу" з урахуванням місій в Афганістані, на Фолклендських островах і в Лівії.

"Занадто багато роботи для короткого проміжку часу", - сказав Далтон.

Проте, раніше Міністр закордонних справ Британії Вільям Гейґ заявив, що військове втручання у Лівії не перетвориться на тривале протистояння.

Він сказав, що режим полковника Муаммара Каддафі не має майбутнього, бо він ізольований і "не може продавати нафту".

Як повідомлялося раніше, США ж погодилися продовжити участь своїх військ у бомбардуваннях Лівії лише до понеділка, 4 квітня. 

Нагадаємо, сили західної коаліції атакують цілі в Лівії вже два тижні в рамках резолюції ООН, яка дозволяє військові удари для захисту цивільних і підтримання зони, вільної від польотів.

Західні сили втрутилися після того, як протести проти 42-річного правління полковника Муаммара Каддафі перетворилися на запеклі бої між повстанцями й армією.

Все про події у Лівії читайте тут

Читайте також:

Режим Каддафі почав мирні переговори з Грецією

США припинили участь у військовій операції в Лівії

Війська Каддафі відвойовують північ Лівії: місто Зінтан в облозі

Пентагон: США завчасно готувались до війни в Лівії

ВідеоКоаліція завдає удару по військах Каддафі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: