Британія почне першою вакцинацію від коронавірусу і до літа повернеться до звичного життя - МОЗ

Британія почне першою вакцинацію від коронавірусу і до літа повернеться до звичного життя - МОЗ

Фото: Associated Press

Місцевий уряд передзамовив 40 мільйонів доз.

Історичне рішення сьогодні ухвалив британський регулятор лікарських засобів, вакцина Pfizer була схвалена за рекордно швидкий час. Перші 800 тисяч доз уже з’являться в лікарнях наступного тижня. У пріоритеті нині - найбільш вразливі групи. 

Про це йдеться в ТСН.12.00.

Усього ж уряд передзамовив 40 мільйонів доз – цього вистачить на вакцинацію 20 млн людей. Вакцина Pfizer має зберігатися за температури -70 градусів не більше 5 днів. І в цьому є деякі труднощі, але британський уряд заявляє, що країна вже готова розгорнути масову вакцинацію. Кажуть, програма стане наймасштабнішою в історії Британії. Отримати вакцину можна буде в лікарнях, "центрах вакцинації" і через свого лікаря, який і має повідомити пацієнту, коли дійде черга.

«У нас буде три способи доставки. Перший - це у самі лікарні, які, звичайно, мають такі приміщення, де можна зберігати вакцину при низьких температурах. Також будуть діяти центри вакцинації, куди люди можуть піти, щоб зробити щеплення. А ще вона буде в доступі у лікарів загальної практики та фармацевтів», - пояснює міністр охорони здоров'я Мет Генкок.

Велика Британія першою у світі схвалила вакцину від COVID-19

Велика Британія першою у світі схвалила вакцину від COVID-19

Британський уряд цього разу продемонстрував справжні дива таймінгу і стратегічних комунікацій. Анонсуючи вакцинацію саме сьогодні, коли спливає термін другого загальнонаціонального локдауну, британський міністр охорони здоров'я Мет Генок заявив, що розслаблятися поки що все одно рано , але від Великодня можна вже очікувати суттєві послаблення карантинних заходів життя, ну а літо обіцяє вже бути без жодних обмежень пандемії.

Повʼязані теми:

Наступна публікація