Британія почне першою вакцинацію від коронавірусу і до літа повернеться до звичного життя - МОЗ

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Британія почне першою вакцинацію від коронавірусу і до літа повернеться до звичного життя - МОЗ

Associated Press

Місцевий уряд передзамовив 40 мільйонів доз.

Історичне рішення сьогодні ухвалив британський регулятор лікарських засобів, вакцина Pfizer була схвалена за рекордно швидкий час. Перші 800 тисяч доз уже з’являться в лікарнях наступного тижня. У пріоритеті нині - найбільш вразливі групи. 

Про це йдеться в ТСН.12.00.

Усього ж уряд передзамовив 40 мільйонів доз – цього вистачить на вакцинацію 20 млн людей. Вакцина Pfizer має зберігатися за температури -70 градусів не більше 5 днів. І в цьому є деякі труднощі, але британський уряд заявляє, що країна вже готова розгорнути масову вакцинацію. Кажуть, програма стане наймасштабнішою в історії Британії. Отримати вакцину можна буде в лікарнях, "центрах вакцинації" і через свого лікаря, який і має повідомити пацієнту, коли дійде черга.

«У нас буде три способи доставки. Перший - це у самі лікарні, які, звичайно, мають такі приміщення, де можна зберігати вакцину при низьких температурах. Також будуть діяти центри вакцинації, куди люди можуть піти, щоб зробити щеплення. А ще вона буде в доступі у лікарів загальної практики та фармацевтів», - пояснює міністр охорони здоров'я Мет Генкок.

Велика Британія першою у світі схвалила вакцину від COVID-19

Велика Британія першою у світі схвалила вакцину від COVID-19

Британський уряд цього разу продемонстрував справжні дива таймінгу і стратегічних комунікацій. Анонсуючи вакцинацію саме сьогодні, коли спливає термін другого загальнонаціонального локдауну, британський міністр охорони здоров'я Мет Генок заявив, що розслаблятися поки що все одно рано , але від Великодня можна вже очікувати суттєві послаблення карантинних заходів життя, ну а літо обіцяє вже бути без жодних обмежень пандемії.

Наступна публікація