Британія подбає про вагітних

Уряд Британії має намір в найближчі два роки почати виплати вагітним жінкам одноразової допомоги у розмірі 120 фунтів стерлінгів.

Британський уряд має намір в найближчі два роки почати виплати вагітним жінкам одноразової допомоги у розмірі 120 фунтів стерлінгів - на покупку фруктів, овочів та інших продуктів, які містять вітаміни пише газета "Дейлі телеграф".

"Гроші виплачуватимуться жінкам на сьомому місяці вагітності. Їм також порекомендують дотримуватися збалансованої дієти і відмовитися від куріння і зловживання алкоголем", - відзначає видання.

Нова ініціатива, за даними "Дейлі телеграф", обійдеться британському уряду як мінімум в 70 мільйонів фунтів стерлінгів на рік. Представники міністерства охорони здоров'я сподіваються, що допомога допоможе матерям запобігти появі хронічних захворювань у дітей.

"Нововведення буде свого роду доповненням до візитів лікарів, які вже відвідують вагітних і радять їм, як правильно харчуватися", - відзначає представник британського Міністерства охорони здоров'я.

Очікується, що в четвер про ініціативу офіційно оголосить міністр охорони здоров'я Великобританії Алан Джонсон. Видання припускає, що в своїй промові Джонсон повідомить дані про ситуацію із здоров'ям новонароджених у Великобританії, згідно яким кожна дванадцята дитина в Англії і Уельсі народжується з недостатньою вагою, і "нерідко це пов'язано з браком поживних речовин при виношуванні", відзначає газета.

Противники проекту відзначають, що в уряду не буде можливості відстежувати, на що саме витрачаються видані гроші.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: