Британія пом'якшила норми безпеки польотів у задимлених областях

Визначені зони, в яких буде дозволено польоти протягом обмеженого часу, - за вищого, ніж вважалося за допустимий раніше, вмісту в повітрі вулканічного або іншого пилу.

У Великобританії з 18 травня запроваджують нові стандарти безпеки авіапольотів - щоб уникнути занадто частих і надмірних зупинок повітряного сполучення, повідомило британське відомство у справах цивільної авіації.

Йдеться про визначення зон, в яких буде дозволено польоти протягом обмеженого часу, - за вищого, ніж вважалося за допустимий раніше, вмісту в повітрі вулканічного або іншого пилу.

Авіаційні служби європейських країн зазнають критики за надмірну обережність при обмеженні польотів в областях, де в повітрі з'явилися пил і попіл, викинуті ісландським вулканом, що вивергається.

Через нову хмару вулканічного попелу зранку 17 травня були закриті всі аеропорти Великобританії, а також найбільші аеропорти Нідерландів.

Нагадаємо, в середині квітня через виверження ісландського вулкана Ейяфьятлайокудль авіасполучення в Європі було заблоковано протягом більше п'яти діб.

Величезна хмара вулканічного попелу, небезпечного для двигунів літаків, накрила спочатку Північну, потім частково Західну і Східну Європу. Близько 100 тисяч рейсів було скасовано, авіакомпанії в ЄС зазнали збитків на 1,5-2,5 млрд євро. Від подальших втрат їх врятувало зміна напрямку вітру і зниження потужності виверження.

Читайте також:

Вулканічний попіл закрив аеропорти Британії та Нідерландів

Нова хмара вулканічного попелу створила повітряний "затор" над Атлантикою

Євросоюз створив єдиний повітряний фронт на випадок нових стихійних лих

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: