Британія пом'якшила норми безпеки польотів у задимлених областях

Визначені зони, в яких буде дозволено польоти протягом обмеженого часу, - за вищого, ніж вважалося за допустимий раніше, вмісту в повітрі вулканічного або іншого пилу.

У Великобританії з 18 травня запроваджують нові стандарти безпеки авіапольотів - щоб уникнути занадто частих і надмірних зупинок повітряного сполучення, повідомило британське відомство у справах цивільної авіації.

Йдеться про визначення зон, в яких буде дозволено польоти протягом обмеженого часу, - за вищого, ніж вважалося за допустимий раніше, вмісту в повітрі вулканічного або іншого пилу.

Авіаційні служби європейських країн зазнають критики за надмірну обережність при обмеженні польотів в областях, де в повітрі з'явилися пил і попіл, викинуті ісландським вулканом, що вивергається.

Через нову хмару вулканічного попелу зранку 17 травня були закриті всі аеропорти Великобританії, а також найбільші аеропорти Нідерландів.

Нагадаємо, в середині квітня через виверження ісландського вулкана Ейяфьятлайокудль авіасполучення в Європі було заблоковано протягом більше п'яти діб.

Величезна хмара вулканічного попелу, небезпечного для двигунів літаків, накрила спочатку Північну, потім частково Західну і Східну Європу. Близько 100 тисяч рейсів було скасовано, авіакомпанії в ЄС зазнали збитків на 1,5-2,5 млрд євро. Від подальших втрат їх врятувало зміна напрямку вітру і зниження потужності виверження.

Читайте також:

Вулканічний попіл закрив аеропорти Британії та Нідерландів

Нова хмара вулканічного попелу створила повітряний "затор" над Атлантикою

Євросоюз створив єдиний повітряний фронт на випадок нових стихійних лих

ВідеоПовторне виверження вулкану в Ісландії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: