Британія посилила охорону королівської сім'ї через загрози терактів

Через загрозу терористичних актів у Великобританії посилили охорону членів королівської сім'ї.

У Великобританії у зв'язку із загрозою терористичних актів посилена охорона членів королівської сім'ї. Зокрема, до принца Гаррі, третій у черзі на престол, приставлено шестеро озброєних охоронців, схожі заходи безпеки вжито і щодо принца Чарльза і його дружини Камілли, герцогині Корнуольської.

Також посилено охорону королеви Єлизавети II і принца Вільяма. Загальний рівень загрози королівської сім'ї піднято до другого рівня. Наступний рівень буде характеризувати загрозу як неминучу.

Британські спецслужби вважають, що найбільш вірогідним об'єктом для атаки терористів є принц Гаррі, який відслужив в Афганістані. Гаррі відомий частими відвідинами нічних клубів, однак у зв'язку зі зрослим рівнем загрози його попросили рідше відвідувати подібні заклади.

Варто відзначити, що The News of The World називає як можливих організаторів атак на королівську сім'ю як ісламських, так і ірландських терористів. Ніяких інших деталей не повідомляється.

29 вересня стало відомо, що співробітники спецслужб низки країн запобігли серії терактів у Європі, подібних нападу на Мумбаї в 2008 році. Однією з цілей терористів називався Лондон. Чи пов'язане підвищення заходів безпеки щодо членів королівської сім'ї з цими подіями, не уточнюється.

Читайте також:

Під час візиту Папи Римського до Британії планувався теракт

Австралія може стати республікою після смерті королеви

Великобританія оприлюднила план порятунку Єлизавети ІІ в разі нападу СРСР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: