Британія посилює заходи безпеки

У Великобританії посилено заходи безпеки на залізничному й повітряному транспорті після спроб терактів у Лондоні та Ґлазґо.


У Великобританії посилено заходи безпеки на залізничному й повітряному транспорті після спроб терактів у Лондоні та Ґлазґо. 

У Лондоні 29 червня було знайдено два автомобілі з вибуховими пристроями, а 30 червня в Ґлазґо двоє чоловіків на джипі, що горів, в'їхали в будівлю пасажирського терміналу аеропорту. 

Представник Британської транспортної поліції повідомив журналістів, що патрулювання залізничної мережі країни було посилено. Крім того, проводяться вибіркові перевірки автомобілів на під'їздах до станцій. 

Через побоювання щодо повторення інциденту в Ґлазґо серйозно обмежено під'їзд автомобілів до терміналів пасажирських аеропортів, включно з лондонським Гітроу. Компанія British Airport Authority, що керує сімома найбільшими аеропортами країни, рекомендує пасажирам приїздити громадським транспортом або залишати машини на парковках. 

Посилено безпеку й Вімблдонського тенісного турніру, що проходить у столиці. Тут перевіряють глядачів, що входять до спорткомплексу. "Можливі певні затримки в русі в зв’язку з цим", - повідомив суперінтендант поліції Пітер Добсон, що відповідає за безпеку на турнірі. Він також порадив людям користуватися суспільним транспортом замість особистих автомобілів. 

Очікують, що в понеділок удень новий міністр внутрішніх справ Сполученого Королівства Джекі Сміт поінформує депутатів британського парламенту й широку громадськість про останні результати поточного розслідування. 

Виступаючи вранці в ефірі "Скай Ньюз", Сміт завірила, що британський уряд не дозволить терористам залякати країну. "Ми з натхненням бачимо, що люди продовжують жити активним життям в містах, їдуть на відпочинок", - сказала вона. Проте "потрібно весь час бути обережними", додала Сміт. 

За її словами, в розслідуванні інцидентів простежується "явний прогрес". 

Своєю чергою, перший міністр Шотландії Олексій Салмонд заявив в ефірі ВВС, що Шотландія повертається до нормального ритму життя, а він підтримує постійний контакт з новим прем'єр-міністром Ґордоном Брауном (уродженцем Ґлазґо) стосовно заходів безпеки. 

”Прем'єр-міністр і я єдині в тому, що країна не має піддаватися на залякування або припиняти свою нормальну діяльність через терористичні пригоди", - наголосив Салмонд.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: