Британія спростить імміграційні правила для науковців - Борис Джонсон

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Для того, аби й надалі лідирувати у науковій галузі, Велика Британія хоче привабити інженерів, математиків та інших висококваліфікованих науковців з усього світу.

Велика Британія спростить імміграційні закони, аби привабити до країни більше науковців.

Про це у четвер, 8 серпня, повідомив прем'єр-міністр країни Борис Джонсон під час виступу, який транслювали у Facebook, передає Deutsche Welle.

Очільник уряду Великої Британії дав вказівки міністерствам внутрішніх справ, а також бізнесу, енергетики та промислової стратегії розробити спрощений порядок видачі віз для в'їзду до Великої Британії для "найрозумніших і найкращих". Очікується, що спрощений порядок мають розробити та запустити до кінця цього року, інформує пресслужба уряду Великої Британії.

За словами Джонсона, аби Велика Британія й надалі лідирувала у царині науки, "ми маємо не лише підтримувати таланти, які у нас уже є, а й зробити нашу імміграційну систему привабливою для найкращих умів з усього світу".

Прискорений шлях отримання віз для наукової діяльності у Великій Британії створять для науковців і дослідників високого рівня, зокрема, з природничих наук, інженерних та технічних спеціальностей, для багатообіцяючих переможців математичних конкурсів і осіб, котрі отримали міжнародно визнані гранти.

Вибір редакції