Британія спростувала інформацію про надання притулку Максиму Бакієву

Британське прикордонне агентство спростувало інформацію про надання Бакієву-молодшому "тимчасового притулку", оскільки це не відповідає дійсності та законодавству країни.

У британському прикордонному агентстві спростували інформацію про надання тимчасового притулку у Великобританії синові колишнього президента Киргизії Максиму Бакієва.

За їх даними, ця інформація не відповідає дійсності хоча б на тій підставі, що такого поняття, як "тимчасовий притулок", в лексиці британської прикордонної служби не існує.

"Максиму Бакієву не надавався тимчасовий притулок у Великобританії", - сказала представник агентства.

Вона пояснила, що мова йде лише про стандартну процедуру розгляду поданої заяви про надання притулку, яка і була запущена у відношенні Максима Бакієва, але не більше того. Ця заява буде розглянута у відповідності до загальноприйнятих у таких випадках правилами, на що, як зазначила представник агентства, може піти відповідно до загальноприйнятої процедурою "багато місяців".

Як повідомлялося раніше, британська влада погодилася тимчасово прихистити сина скинутого президента Киргизії. Про це повідомили британські інформагентства із посиланням на заяву юридичної фірми, що представляє інтереси Бакієва-молодшого.

Зазаначимо, інформація про надання Бакієву-молодшому "тимчасового притулку" з'явилася з посиланням на заяву британської юридичної фірми "Картер-Рак", яка представляє в Великобританії інтереси сина колишнього президента Киргизії.

Представник цієї фірми пояснив, що оприлюднена засобами масової інформації інформація не точна кілька, оскільки в заяві "Картер-Рак" йдеться не про "тимчасове притулок", а про "тимчасове допуск", тобто, дозвіл на перебування в країні на період розгляду прохання про надання притулку.

Нагадаємо, Максима Бакієва, звинувачують, зокрема, в економічних та корупційних злочинах, а також у причетності до організації заворушень на півдні Киргизії.

Як відомо, внаслідок безладів в Оші та Джалал-Абадській області загинули, за офіційними даними, більше 190 людей, за неофіційними кількість жертв сягає 2 тисяч.

Читайте також:

Максиму Бакієву надали притулок у Великобританії

Син Бакієва попросив політичного притулку у Великобританії

Спецслужби: жертвами погромів у Киргизії стали майже 2 тисячі людей

Екс-президент Киргизії: наступною "жертвою" перевороту стане Саакашвілі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: