Перейти до змісту
Британія, США і Канада звинуватили російських хакерів у спробі викрасти дані про вакцини від коронавірусу

В МЗС Британії вважають, що російські спецслужби "переслідують свої егоїстичні інтереси".

Велика Британія, Сполучені Штати Америки і Канада звинуватили Росію у спробі викрасти інформацію у дослідників, які розробляють вакцину від коронавірусу. Розвідники вважають, що РФ мала намір викрасти інтелектуальну вартість, а не підірвати дослідження.

Про це 16 липня повідомляє AP з посиланням на звіт британського Національного центру кібербезпеки.

За даними звіту, хакери належать до групи APT29, також відомої як "Герцоги" (Dukes) або "Затишний ведмідь" (Cozy Bears), яка є частиною російської служби розвідки. Вони атакують академічні і фармацевтичні дослідницькі заклади, які розробляють вакцини проти COVID-19. 

Невідомо, чи були якісь дані фактично викрадені, але у центрі заявляють, що конфіденційну інформацію не скомпрометували. 

Абсолютно неприйнятно, що російські спецслужби націлені на тих, хто бореться з пандемією коронавірусу. У той час як інші переслідують свої егоїстичні інтереси, Британія і її союзники продовжують важку роботу з пошуку вакцини і захисту глобального здоров'я.
міністр закордонних справ Британії Домінік Рааб

Хакерську групу Cozy Bear звинуватили у використанні зловмисного програмного забезпечення WellMess і WellMail для завантеження і вивантаження файлів із "заражених комп'ютерів".

Cozy Bear - кібершпигунське угруповання, яке Вашингтон пов'язує з російськими спецслужбами. Його разом з іншим угрупованням Fancy Bear вважають причетними до злому мереж Демократичної партії США.

Відео Російські хакери зламали електронну пошту канцлерки Ангели Меркель - Der Spiegel

Російські хакери зламали електронну пошту канцлерки Ангели Меркель. Про події 5-річної давності написало німецьке видання Der Spiegel. У результаті хакерської атаки ще 2015-го російська військова розвідка отримала доступ до тисяч електронних листів Меркель.  

Російські хакери зламали електронну пошту канцлерки Ангели Меркель - Der Spiegel

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин