Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Британія та ще вісім країн закликали провести екстрене засідання Радбезу ООН через хіматаку у Сирії

Британія та ще вісім країн закликали провести екстрене засідання Радбезу ООН через хіматаку у Сирії

Повідомляється про 70 загиблих.

Велика Британія та ще вісім країн закликали провести термінове засідання Ради безпеки ООН через інформацію про нову хімічну атаку у Сирії.

Про це йдеться у повідомленні британського постійного представництва при ООН.  

Окрім Британії, до заклику про скликання Радбезу ООН приєдналися  Франція, США, Польща, Нідерланди, Швеція, Кувейт, Перу і Кот-д'Івуар.

Зустріч очікується у понеділок, 9 квітня.

Нагадаємо, щонайменше 70 людей померли під час ймовірної хімічної атаки в сирійському місті Дума - останньому місті, яке перебуває під контролем повстанців у Східній Гуті. За атакою підозрюють вплив Росії. 

Росія зі свого боку заперечила застосування хімічної зброї в сирійському місті Дума, про яке заявили правозахисники. За словами МЗС РФ, подібні "провокації" і "брехливі вигадки" з'являються для "вигороджування терористів". У той час як Росія і сирійський уряд "забезпечують гуманітарні коридори для виведення цивільного населення". 

Відео Рятувальники повідомляють про щонайменше 70 жертв внаслідок хімічної атаки у Сирії

Людей труїли у місті Дума. Це остання підконтрольна повстанцям територія у Східній Гуті. Жодних підтверджень з незалежних джерел немає, сирійський уряд переконує: атака сфабрикована. Повстанці тим часом публікують кадри, від яких холоне кров: дітям дають інгалятори, на них виливають відра води, аби вони отямилися.

Рятувальники повідомляють про щонайменше 70 жертв внаслідок хімічної атаки у Сирії

Залиште свій коментар

Вибір редакції