Британія видала "російському зраднику" Сутягіну посвідку на проживання

Фігурант "шпигунського скандалу", "російський зрадник" Ігор Сутягін отримав в Великобританії посвідку на проживання.

Вчений Ігор Сутягін, який був засуджений за державну зраду, але згодом помилуваний за обміном на зарештованих в США "російських шпигунів", отримав посвідку на проживання у Великобританії. Про це повідомила його адвокат Ганна Ставицька.

За її словами, він вже отримав паспорт з відміткою про присвоєння британської посвідки на проживання. Адвокат також повідомила, що вчений знаходиться "в тому ж місті і в тому ж готелі, куди його привезли спочатку". Раніше повідомлялося, що після обміну, що відбувся у Відні, Ігор Сутягін зупинився в одному з невеликих провінційних містечок під Лондоном.

Нагадаємо, співробітник Інституту США і Канади РАН Ігор Сутягін був зарештований в 1999 році за звинуваченням у державній зраді, а в 2004 році засуджений до 15 років позбавлення волі. У 2010 році за указом президента РФ Дмитра Медведєва Сутягін був помилуваний і переданий США.

Разом з Сутягіним Москва передала Вашингтону ще трьох помилуваних росіян - Сергія Скрипаля, Олександра Запорізького і Геннадія Василенко.

В обмін США передали РФ десятьох фігурантів так званої справи "російських шпигунів" (Анна Чапман, Михайло Семенко, Майкл Зоттолі (Михайло Куцик), Патрісія Міллз (Наталія Переверзєва), Вікі Пелаес, Хуан Ласаро (Михайло Васенко), Річард і Синтія Мерфі ( Володимир і Лідія Гурієва), Дональд Хітфілд (Андрій Безруков), Трейсі Фоулі (Олена Вавілова)), заарештованих в США в кінці червня і звинувачених у незаконній співпраці з іноземною розвідкою і відмиванні грошей.

Читайте також:

Депортований із США 12-й російський агент був співробітником Microsoft

Зі США висланий ще один росіянин-шпигун

Дзвінок "російської шпигунки" Чепман батькові зірвав операцію американських спецслужб

У Відні обміняли "російських шпигунів" на "російських зрадників"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: