Британія визнала коронавірус серйозною та неминучою загрозою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лише за добу від хвороби померли майже сто людей.

Міністр охорони здоров'я Великої Британії Метью Генкок заявив про те, що коронавірус - це "серйозна і неминуча загроза" для британської громадськості. Про це повідомляє Sky News.

Британський уряд отримає додаткові повноваження із боротьби з розповсюдженням вірусу через велику  кількість смертельних випадків у Китаї, звідки і пішло зараження. У заяві департаменту охорони здоров'я вказується: "Державний секретар ухвалив положення про те, щоб громадськість була максимально захищена від передавання вірусу".

Китайське місто Ухань та провінцію Хубей, які є епіцентром вірусу, оголосили "зараженою територією".

Станом на 10 лютого від коронавірусу померли 910 людей. 97 з них - протягом останньої доби. 

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 137 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції