Британія вводить іспити для іммігрантів

У Сполученому Королівстві вводять іспити для іммігрантів високої та середньої кваліфікації, що з часом можуть претендувати на постійне проживання.

Великобританія (Фото: partners.art-srv.ru)
Як заявила міністр ВС Великобританії Джекі Сміт, іспит вводиться для швидшої інтеграції іммігрантів у сучасне британське суспільство (Фото: partners.art-srv.ru)
Великобританія посилює імміграційне законодавство, вводячи для потенційних кандидатів на роботу в країні особливий тест на знання англійської мови, історії країни і її традицій.

У минулу суботу, 8 вересня, прем'єр-міністр Гордон Браун оголосив, що люди, які прибувають до Великобританії для заняття кваліфікованих робочих місць, повинні скласти іспит на знання англійської мови, основ британської культури та історії.

За інформацією тижневика, під нову норму потрапляють фахівці високої і середньої кваліфікації, які мають право після тривалого перебування в країні звернутися з проханням про надання дозволу на постійне проживання.

Відтепер іммігранти з країн, що не входять до Євросоюзу, які бажають працювати в Сполученому Королівстві, повинні проходити складний тест, що відповідає випускному іспиту середньої британської школи.

При цьому зроблено один виняток - іноземні футболісти клубів Прем'єр-ліги не проходитимуть мовного тесту.

Як заявила міністр внутрішніх справ Великобританії Джекі Сміт, іспит вводиться для швидшої інтеграції іммігрантів у сучасне британське суспільство.

Тим часом, люди з низькою кваліфікацією, згідно з новими правилами, не мають права на постійне проживання на британській території, і тому складати мовний іспит не будуть.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: