Британія за розширення Радбезу ООН

Велика Британія виступає за розширення складу постійних членів Ради безпеки ООН за рахунок Японії, Бразилії, Індії та ПАР.

Велика Британія виступає за розширення складу постійних членів Ради безпеки ООН за рахунок Японії, Бразилії, Індії та ПАР, заявив у ефірі програми Newsnight телеканалу ВВС 2 британський міністр закордонних справ Дейвід Мілібенд.

На питання ведучого програми Джеремі Паксмана про те, чи підтримує уряд Великої британії ідею про створення єдиного місця серед постійних членів РБ для Євросоюзу, Мілібенд відповів негативно.

”Велика Британія й Франція представляють європейські країни серед постійних членів Радбезу, і ми вважаємо, що так і має бути", - пояснив глава Форин-офісу.

Він також повідомив, що виступатиме на сесії Генасамблеї ООН у Нью-Йорку найближчої п'ятниці, а його виступ буде присвячено ліквідації глобальної нерівності.

Крім того, за словами Мілібенда, на зустрічах зі своїми колегами він також має намір підняти тему посилення міжнародного тиску на керівництво М’янми з тим, аби не допустити там насильства щодо мирних демонстрантів і надати необхідну гуманітарну допомогу населенню, що страждає від дій військової хунти, що панує в країні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: