Британія закликає США схаменутися

Уряд Великої Британії закликає США переглянути свої зовнішньополітичні пріоритети та відмовитися від політики "деструктивної сили".


Уряд Великої Британії закликає США переглянути свої зовнішньополітичні пріоритети, заявляючи, що "сила держави полягає не в її деструктивній потужності", пише у п'ятницю британська газета "Таймс" (The Times).

”Раніше сила держави вимірювалася її здатністю руйнувати, але в ХХІ столітті сила держави має визначатися її здатністю творити в співпраці з іншими країнами та міжнародними інститутами, такими як ООН і Всесвітній Банк", - заявив представник кабінету міністрів Великої Британії з питань міжнародного розвитку й торгівлі Дуґлас Александер, виступаючи напередодні з промовою у Вашинґтоні.

Він вважає, що необхідно "сприяти появі нових альянсів, ґрунтованих на спільних цінностях" - "альянсів нових можливостей".

”Своїми вчинками, словами і діями ми повинні показувати, що світова спільнота інтернаціональна, багатобічно активна і що її рухають не вузькоспрямовані інтереси окремих держав", - додав Александер.

Таким чином, британський уряд зробив ще один крок, який може дистанціювати кабінет Ґордона Брауна від президента США Джорджа Буша, стверджує газета.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: