"Британія залишається в тіні своїх партнерів". У Росії образилися через скасування візиту Джонсона

У РФ вважають, що офіційний Лондон не має реальної можливості впливати на міжнародні справи.

У російському МЗС назвали скасування візиту міністра закордонних справ Великобританії Бориса Джонсона до Москви "фундаментальним нерозумінням Лондона того, що відбувається в Сирії".

Про це повідомляє РИА Новости.

"Судячи з заяв Джонсона, наразі у нього інші пріоритети, а саме обговорення з партнерами по "сімці" ситуації в Сирії і "російської підтримки режиму Асада". Наявне фундаментальне нерозуміння або незнання того, що відбувається в Сирії, зусиль Росії щодо врегулювання цієї кризи, а також призначення дипломатії в принципі", — йдеться в коментарі відомства.

У МЗС РФ заявили, що однією з тем переговорів у Москві мав стати стан російсько-британських відносин, "по суті загнаних британською стороною в глухий кут".

На думку російського зовнішньополітичного відомства, все це лише підтверджує, що Британія залишається "в тіні своїх стратегічних партнерів" і не має реальної можливості впливати на міжнародні справи.

"Не вважаємо, що діалог з Лондоном нам потрібен більше, ніж йому самому", — заявили в російському міністерстві.

ВідеоРосіяни ненавмисно опублікували докази причетності до хіматаки в Сирії

Раніше міністр закордонних справ країни Борис Джонсон скасував візит до Москви через застосування хімічної зброї урядовою армією Сирії 4 квітня у містечку Хан-Шейхун, в результаті якої загинули і отримали поранення сотні невинних сирійців, в тому числі жінки і діти. Як відомо, армію Асада підтримує РФ.

Міністр оборони Британії Майкл Феллон заявив, що Росія винна у смерті кожного цивільного" під час хімічної атаки.

Залиште свій коментар