Британія запроваджує політику "нульової терпимості" до вуличних дебошів

Британська влада візьме на озброєння тактику США у боротьбі з вуличною злочинністю - перейде на програму zero tolerance.

Погроми в Лондоні_6
AFP
Девід Кемерон на тлі зруйнованого мародерами будинку в Лондоні
Після хвилі масових погромів у Британії влада королівства вирішила посилити свою політику щодо вуличної злочинності і перейти на програму американського типу так званої "нульової терпимості" до учасників вуличних заворушень і мародерів.

"Я буду говорити набагато більше про необхідність цих заходів, тому що така необхідність є. Ми недостатньо голосно заявили про нашу "нульову терпимість", але це та думка, яку ми хочемо донести", - заявив британський прем'єр Девід Кемерон, цитує BBC.

Тактика "нульової терпимості" - zero tolerance - колись була популяризована в США, і вона передбачає жорсткі покарання навіть за незначні правопорушення. Така політика покликана демонструвати учасникам вуличних банд, що уряд не має наміру закривати очі на їхні дії.

УРЯД БРИТАНІЇ ГОТОВИЙ КИНУТИ ВІЙСЬКА НА МАРОДЕРІВ

Також Кемерон в черговий раз повторив, що не вбачає, як заворушення у Лондоні пов'язані зі скороченням штату поліцейських. На його переконання, країні треба змінювати саме тактику і ставлення до вуличної злочинності.

Крім того, Кемерон запросив екс-главу поліції Нью-Йорка і Лос-Анджелеса Білла Бреттона (який в США відомий своїми жорсткими методами і прізвиськом "суперкоп") у вересні відвідати Лондон і проконсультувати владу з питань боротьби з вуличною злочинністю.

Зараз вулиці Лондона патрулюють 16 тисяч поліцейських проти 6 тисяч на початку заворушень. Затримано понад 2 тисячі учасників безладів.

безлади у Британії_3
AFP
Погроми в Лондоні
Нагадаємо, масові заворушення тривають у британських міста з 6 серпня. Осередком заворушень стали околиці Лондона, де проживають представники національних меншин, іммігранти та їхні нащадки.

Приводом для початку погромів стала загибель в лондонському районі Тоттенхем 29-річного місцевого мешканця, чорношкірого Марка Даггана, який був убитий в перестрілці з поліцією.

Незабаром акція протесту проти його вбивства переросла на неконтрольовані заворушення, пограбування і мародерство в усьому Лондону та інших містах.

На рівні з молоддю у погромах брали участь навіть 7-8-річні діти, більшість з них з неповних та неблагополучних сімей.

Британський уряд дозволив поліції застосовувати проти учасників погромів травматичну зброю з пластиковими кулями, а пізніше – і водомети.

Читайте також:

Британський уряд може заблокувати в країні Facebook і Twitter

Уряд Британії готовий ввести війська, щоб розібратися з мародерами

В британських погромах вбачають початок повстань у всій Європі

У Англії всього за добу продаж бейсбольних біт зріс на 5000%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: