Британія змінить 300-річні закони про право власності і заробить 13 мільярдів доларів

Британія може змінити 300-річні закони і легалізувати копіювання дисків для особистого користування.

mp3 плеєри
Великобританія має намір легалізувати копіювання CD і DVD-дисків на музичні плеєри та комп'ютери в якості особистого користування, повідомляють джерела в уряді.

Таке рішення може бути прийняте в зв'язку з однією із запропонованих рекомендацій в рамках системи інтелектуальної власності Великобританії. Її запропонував професор Ян Харгрівз.

У середу бізнес секретар Вінс Кейбл оголосить про реакцію уряду на пропозицію професора.

Харгрівз, професор цифрової економіки в школі журналістики в Кардіффі, виявив, що 300-річні закони Британії про авторське право перешкоджають інновацій та зростання і сказав, що їх реорганізація може принести економіці майже £ 8 млрд ($ 13 млрд).

За словами джерела, Кейбл повідомить про те, що уряд погоджується з пропозицією професора легалізувати приватне копіювання або "зміну формату" законно придбаних творів, що охороняються авторським правом.

Така практика вже узаконена в європейських країнах крім Великобританії, Ірландії та Мальти.

Ці зміни будуть означати, що споживач зможе скопіювати куплений ним компакт-диск на інший пристрій, наприклад IPod або домашній комп'ютер. Однак це не дозволить ділитися контентом в інтернеті без дозволу правовласника, наприклад, на файлообмінниках.

За словами джерела, уряд також схвалить ще одну пропозицію Харгрівза - ввести виключне право на копіювання пародій. Це дозволить комікам пародіювати кого-небудь без дозволу правовласника.

Читайте також:

Кожен третій інтернетчик зізнався в незаконному скачуванні музики

США визнали київську "Петрівку " піратською зоною

"Аватар" став найпопулярнішим піратським фільмом року

США пригрозили Україні включити її до списку країн, що крадуть інтелектуальну власніть

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: