Британія змусить азербайджанського чиновника розкрити походження статків через марнотратну дружину

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В універмазі за 10 років вона витратила 16 мільйонів фунтів.

Велика Британія вимагатиме від азербайджанського чиновника розкрити джерело походження коштів через марнотратну дружину.

За 10 років Заміра Хаджиєва у лондонському магазині Harrods витратила 16 мільйонів фунтів, йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Заможність жінки вразила не лише продавців, а й національне агентство з боротьби зі злочинністю. Вперше воно вимагає, аби іноземець розкрив джерело походження грошей.

Жінка у Лондоні має ще й два розкішних будинки вартістю 22 мільйони. Чоловік Хаджиєвої раніше очолював Міжнародний банк Азербайджану, однак два роки тому опинився за ґратами за шахрайство.

Нагадаємо, на початку лютого у Британії набув чинності закон, що називається "Ордери на статки нез’ясованого походження". Згідно із законом британські правоохоронці відтепер можуть розпочати розслідування у разі підозри, що якісь активи вартістю від 50 тисяч фунтів стерлінгів придбані "політично значимими особами, зокрема, через підставних осіб, на гроші з офшорних компаній чи за готівку невідомого походження".

ВідеоДружина азербайджанського чиновника витратила на шопінг в універмазі 16 мільйонів фунтів

Кругленьку суму Заміра Хаджиєва у лондонському магазині Harrods протринькала за 10 років. Заможність жінки вразила не лише продавців, а й національне агентство з боротьби зі злочинністю. Вперше воно вимагає, аби іноземець розкрив джерело походження грошей.

Дружина азербайджанського чиновника витратила на шопінг в універмазі 16 мільйонів фунтів

Залиште свій коментар

Вибір редакції