Британії погрожують терактами

Причиною можливих терактів у Великобританії представники "Аль-Каїди" називають присвоення лицарського звання письменнику Салману Рушді.


Терористична організація "Аль-Каїда" загрожує Великобританії новими терактами у відповідь на присвоєння британською владою лицарського звання письменнику Салману Рушді, автору роману "Сатанинські вірші", що викликав негативну реакцію в мусульманському світі.

Тоні Блер
Блер отримав попередження від терористів. (Фото: elsevier.n)

"Я говорю Єлизаветі (королеві Великобританії) та Блеру (колишньому прем'єр-міністру), що ваше послання до нас дійшло, і ми готуємо точну відповідь", - говориться в заяві одного з лідерів "Аль-Каїди" Аймана аз-Завахірі, розповсюдженій в інтернеті.

Письменник Салман Рушді був засуджений до смерті лідером іранської революції аятоллой Хомейні в 1989 році. Аятолла видав відповідну фетву (рішення), в якій заявив, що роман Рушді "Сатанинські вірші" "ображає Коран і Сунну".

 
Багато років письменник був змушений жити у самітництві, побоюючись за своє життя, та лише останнім часом він почав з'являтися на публіці.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: