Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Британська компанія створила ножі з тупими кінцями, щоб запобігти вбивствам

Розробники мають надію, що це позитивно вплине на статистику вбивств.

Британська компанія з виробництва столових приладів Viners створила колекцію ножів з тупими кінцями. Про це повідомляється на сайті виробника.

Компанія пішла на такий крок після того, як вона дізналася статистику вбивств з використанням ножів: в Англії та Уельсі за 2019 рік поліція зафіксувала понад 44 000 злочинів, пов’язаних з ножем чи гострим інструментом.

У зв'язку з цим, британська влада змінила у законодавстві класифікацію кухонних ножів на наступальну зброю. Після цього фірма розробила набір ножів Assure collection, який збереже функціонал для кухарів і стане безпечнішим у використанні.

Зазначається, що комплект ножів "неодноразово перевірений, щоб переконатися, що наконечник не пробиває шкіру навмисно чи іншим чином".

"Нова колекція Assure від Viners була створена у відповідь на нове законодавство. Команда проводила випробування ножа нової форми, який є високофункціональним для сучасного кухаря, але виготовлений для зменшення та запобігання травматизму, нещасних випадків та вбивств", - йдеться у заяві.

Нагадаємо, 11 січня повідомлялося, що поліція затримала чоловіка, який порізав ножем і намагався зґвалтувати дівчину.

Відео На Сумщині пасажири напали з ножем на таксиста

Це сталося неподалік Шостки. Двоє чоловіків та жінка, що їхали в салоні, попросили зупинити авто і у той момент напали на таксиста. Водія штрикнули ножем. Цілили в горло, але чоловік схопився руками за лезо і цим відвернув наступні удари. Зловмисники пересадили пораненого таксиста на заднє сидіння, один з них сів за кермо, щоб втекти. Однак, зрушити з місця не зміг. Таксист встиг передати диспетчеру сигнал тривоги.  

На Сумщині пасажири напали з ножем на таксиста

Залиште свій коментар

Вибір редакції