Британська королева готова поступитися престолом

Королева Великобританії Єлизавета ІІ через п'ять років має намір покинути свій трон, передавши корону принцу Чарльзу Уельському.

Виданню Sunday Express стало відомо, що 82-річна королева дала зрозуміти, що має намір відійти від справ, коли їй виповниться 87 років, і передати їх Чарльзу. Цю тему минулого тижня відкрито обговорювали представники королівського двору під час приватного банкету з нагоди святкування 60-річчя Чарльза.

Хоча Єлизавета ІІ відрізняється міцним здоров'ям і повністю виконує всі функції королеви, вона розуміє, що через п'ять років це вже, ймовірно, не буде реально, а її чоловікові принцу Філіпу на той час виповниться 92 роки, відзначає видання.

Королева вже оповістила Чарльза про майбутню передачу трону. Таким чином, очікується, що принц Уельський Чарльз стане королем Великобританії в 65 років.

Єлизавета ІІ бере участь приблизно в 450 заходах на рік, проводячи чотири дні в тиждень в Букингемському палаці, який персони королівської крові вважають своїм офісом, і лише три дні - вдома, у Віндзорському замку.

Королева Єлизавета ІІ є найстарішим монархом в історії країни. Рекорд довголіття не єдиний для неї: зі всіх британських монархів вона найдовше прожила в шлюбі. 20 листопада королева та її чоловік відсвяткували "діамантове" весілля.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: