Британська королева виголосила тронну промову в парламенті (відео)

Нову сесію британського парламенту за традицією офіційно відкрила королева Великобританії Єлизавета II. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Королева Великобританії Єлизавета II у своїй тронній промові на офіційному відкритті нової сесії британського парламенту розповіла, які заходи необхідно зробити для протистояння глобальній фінансовій кризі.

Загалом королева представила 13 законопроектів, опрацюванням яких парламент має зайнятися в 2009 році.

Єлизавета II розповіла про необхідність створення спеціальних рахунків для малозабезпечених сімей, кошти на яких гарантуватимуться урядом.

Також вона наполягла на продовженні скоординованих міжнародних зусиль по подоланню фінансової кризи. За її словами, Великобританія внесе свій вклад до цього, прийнявши у себе наступний саміт глав двадцяти найбільших економічних держав світу в квітні наступного року для обговорення подальших спільних дій і реформування світових фінансових інститутів.

Парламент також почне розробку законопроекту, покликаного обмежити приплив іммігрантів в країну, а також посилити правила надання британського громадянства. Ще депутати мають ухвалити закони про посилення безпеки аеропортів. У числі інших законопроектів, озвучених британською королевою - посилювання наркологічного контролю в школах і поправки в антимонопольне законодавство.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: