Британська королева вперше скасувала різдвяну вечірку через брак коштів

Вечір з нагоди Різдва традиційно проходить в Букінгемському палаці раз на два роки 13 грудня. Цього року вечірку вперше скасовано.

Королева Великобританії Єлизавета II вирішила скасувати святковий вечір з нагоди Різдва, який проводиться в грудні Букінгемському палаці. На цей крок королева пішла заради економії коштів.

Незважаючи на те, що Єлизавета II пожертвувала різдвяної вечіркою з благих намірів, обслузі, що працює у королівської сім'ї, її рішення не припало до смаку.

Як заявив газеті один із численних помічників королеви, обслузі дуже подобалися різдвяні вечори в Букінгемському палаці, так як покоївки та лакеї отримували можливість повеселитися разом зі своїми роботодавцями.

"Члени королівської сім'ї та слуги змішувалися, і можна було побачити, як королева танцює з лакеєм, а принц Філіп - з покоївкою", - розповів співрозмовник видання.

"Шампанське лилося рікою і створювалося відчуття, що твоя наполеглива праця була оцінена", - сказав представник Букінгемського палацу. За його словами, на його пам'яті королева вперше скасувала вечірку.

Вечір з нагоди Різдва традиційно проходить в Букінгемському палаці раз на два роки 13 грудня. У середньому на його організацію йде близько 50 тисяч фунтів стерлінгів (більше 56 тисяч євро).

На різдвяну вечірку запрошуються члени королівської сім'ї, їхні друзі, а також обслуговуючий персонал з монарших резиденцій.

Читайте також:

Папа Римський зустрівся з королевою Єлизаветою II

Великобританія оприлюднила план порятунку Єлизавети ІІ в разі нападу СРСР

Єлизавета II вперше стане прабабусею

Єлизавета II розповіла в ООН секрет успішного лідерства

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: