Британська поліція встановила громадянство померлих, яких знайшли у фурі - BBC

Серед померлих є неповнолітній.

Усі загиблі, знайдені у причепі вантажівки у графстві Ессекс, є громадянами Китаю, повідомляє ВВС із посиланням на свої джерела.

Це стало відомо після допиту водія. 

Нагадаємо, вантажівка була знайдена в одному з індустріальних парків в Ессексі. 25-річний водій затриманий. Йому інкримінують вбивство. Автомобіль, кажуть у поліції, до Британії прибув з-за кордону – з бельгійського міста Зебрюгге через англійський порт Пурфліт. ЗМІ припускають, що мова може йти про торгівлю людьми, бо тіла знайшли у контейнері вантажівки. Експерти розповіли виданню The Sun, що температура у них сягає 25 градусів, тож подорож може стати смертельною. У 2000 році у схожому контейнері померли 58 громадян Китаю, які намагалися потрапити до Британії через портове місто Дувр. Водія тієї вантажівки посадили на 14 років.

Відео Вантажівка з 39 трупами: болгарський прем'єр заперечив, що авто прибуло із їхньої країни

Хоча сам транспортний засіб був зареєстрований у Болгарії 2 роки тому. Моторошну знахідку виявили у графстві Ессекс напередодні. Всередині вантажівки було 39 людських тіл, у тому числі одного підлітка. Хто ці небіжчики, звідки прибули і куди прямували - це зараз з'ясовують слідчі.  

Вантажівка з 39 трупами: болгарський прем'єр заперечив, що авто прибуло із їхньої країни

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів