Британська поліція одержала ордер на арешт засновника WikiLeaks

Джуліана Ассанжа підоззрюють у зґвалтуванні й сексуальних домаганнях. Британська поліція одержала міжнародний ордер на його арешт. 

Британська поліція одержала міжнародний ордер на арешт Джуліана Ассанжа, виданий Швецією. Про це повідомляють західні ЗМІ.

Відповідно до розповсюдженої інформації, засновник скандального сайту WikiLeaks перебуває на території Великої Британії, й досі його не заарештували лише тому, що попередній ордер було оформлено з помилками.

У міжнародний розшук 39-річного австралійця оголосив Інтерпол.

Нагадаємо, Швеція підозрює Ассанжа в зґвалтуванні й сексуальних домаганнях. Сам він всі обвинувачення на свою адресу відкидає й пояснює своє кримінальне переслідування політичними мотивами й тиском з боку США.

Наприкінці листопада на сайті WikiLeaks було опубліковано конфіденційне листування американських дипломатів, що спровокувало грандіозний міжнародний скандал.

У цей період підготовка арешту Ассанжа ввійшла в активну фазу, його сайт піддався численним хакерським атакам. Банківський рахунок WikiLeaks, на який збираються пожертвування, було закрито.

Читайте також:

Швейцарія закрила банківський рахунок засновника Wikileaks

Радник прем'єра Канади запропонував убити засновника WikiLeaks

Італія назвала публікації WikiLeaks 11 вересня для світової дипломатії

Засновник Wikileaks: після моєї смерті оприлюднять спеціальний архів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: