Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Британська поліція пророкує тривале розслідування отруєння "Новачком"

Правоохоронці кажуть, що пошуки - це повільний процес.

Британська поліція готується до тривалого розслідування отруєння пари нервово-паралітичною речовиною "Новачок" в Еймсбері.

"У цьому складному розслідуванні задіяно близько 100 детективів з контртерористичної мережі, які цілодобово працюють разом з колегами з поліції Уілтшира", - повідомили в поліції.

Правоохоронці кажуть, що пошуки - це повільний процес, оскільки немає простого способу використовувати сучасні технології, щоб точно визначити місце розташування рідкісного нервового агента.

Чоловік і жінка, отруєні тиждень тому, перебувають в критичному стані в районній лікарні Солсбері, де також провели місяці лікування після отруєння Сергій і Юлія Скрипаль.

Нагадаємо, у Великій Британії двох осіб знайшли без свідомості в місті Еймсбері. Як з'ясувалося, вони отруїлися в результаті дії нервового агента "Новачок", який раніше використали проти екс-розвідника Сергія Скрипаля. 

ВідеоПодружжя з Еймсбері могло отруїтися залишками "Новачка", який застосували для Скрипалів

Подружжя, яке потрапило до лікарні з отруєнням цією нервовопаралітичною речовиною, випадково знайшло контейнер, в якому вона зберігалася. "Новачком" також отруїли колишнього агента ГРУ та його доньку Юлію. В поліції кажуть - отруту на Скрипалів швидше за все у формі гелю доставили до Британії у колбі або у шприці і після того, як намастили ручку дверей будинку колишнього агента, ємність просто викинули. 

Подружжя з Еймсбері могло отруїтися залишками "Новачка", який застосували для Скрипалів

Залиште свій коментар

Вибір редакції