Британська поліція відпустила двох підозрюваних у запуску дронів над аеропортом "Ґатвік"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Через дії безпілотників один із найбільших аеропортів було зачинено.

Британські правоохоронці відпустили двох підозрюваних у запуску безпілотників над лондонським аеропортом "Ґатвік" без висунення звинувачень.

Про це повідомляє Reuters.

"Обидві людини повністю співпрацювали з нашими запитами, і я задоволений тим, що вони більше не є підозрюваними в інцидентах з безпілотниками в "Ґатвіку", - розповів детектив Джейсон Тінглі.

За його словами, 47-річного чоловіка та 54-річну жінку затримали після отримання інформації від громадськості. Правоохоронці надалі проводитимуть розслідування, зокрема в аеропорту вже пообіцяли винагороду у 50 тисяч фунтів за інформацію про операторів дронів.

Нагадаємо, у лондонському аеропорту "Ґатвік" (Велика Британія) через два безпілотники перестали приймати літаки. Було скасовано понад 800 рейсів, сотні тисяч людей не змогли вилетіти з британської столиці.

Відео Британські експерти вважають, що за атакою дронів у аеропорту "Гатвік" стоїть професіонал

Паралізований дронами лондонський аеропорт "Гатвік" повертається до роботи. Вже відновлено частину польотів. Друге за величиною британське летовище було заблоковане ще з середи. У небі над аеропортом дрони бачили понад півсотню разів, літали вони прямо над злітною смугою. 

Британські експерти вважають, що за атакою дронів у аеропорту "Гатвік" стоїть професіонал

Залиште свій коментар

Вибір редакції