Британська розвідка назвала РФ головною загрозою міжнародній безпеці

Шеф британської розвідки засудив "почуття безкарності" Кремля.

Упродовж двох останніх десятиліть РФ відверто втручалася у справи своїх сусідів, кинувши виклик системі світової безпеки, що склалася після 1991 року.

Таку заяву зробив генеральний директор Секретної розвідувальної служби Великобританії (MI-6) Алекс Юнгер, - пише The Times.

"Після нетривалого періоду на початку 1990-х років, коли Росія "приймала правила гри", погоджуючись із нормами світового порядку після закінчення холодної війни, вона почала "фальсифікувати правила", прикидаючись, що дотримується міжнародних угод, при цьому відверто їх порушуючи», - пише видання.

Шеф британської розвідки засудив "почуття безкарності" Кремля. Він закликав союзників Британії прикласти більше зусиль для протистояння гібридній війні, яке Росія веде проти Європи.

У 2018 році Рада нацбезпеки Британії затвердила нову стратегію безпеки. Вона включає заходи із посилення військового реагування всередині країни і у Східній Європі, протидію кремлівській пропаганді за допомогою "стратегічних комунікацій", припинення російського втручання в колишній Югославії, захист комп'ютерних мереж Британії від кібервтручання з боку РФ, підтримку України та ускладнення життя для російської еліти.

Нагадаємо, що в НАТО не виключають, що світу загрожує велика міждержавна війна.

Залиште свій коментар